Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji (kobiety, mężczyźni)

Grodzisk Mazowiecki

Dla naszego klienta, firmy FRITO LAY, Agencja Pracy Tymczasowej RANDSTAD (nr licencji 47) poszukuje osób chętnych do pracy tymczasowej

STANOWIDKO: PRACOWNIK PRODUKCJI (kobiety i mężczyźni)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Grodzisk Mazowiecki ul. Zachodnia 1

WYMAGANIA:

a) posiadanie książeczki sanepid
b) dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej, system 4-brygadowy
c) sprawność fizyczna i manualna
d) doświadczenie pracy na produkcji lub magazynie

OFERUJEMY:

a) Wysoką stawkę godzinową (12,00 &#8211; 15,00 brutto /godz):

- 12,00 zł brutto + 4,00 zł brutto za prace w godzinach nocnych przez pierwszy miesiąc + umowy o pracę na 2 tygodnie
- 13,50 zł brutto + 4,00 zł brutto za prace w godzinach nocnych + premia 1,35 zł brutto za brak UŻ, L4, NN przez 2 pierwsze miesiące + umowy 1 m-ce
- 15,00 zł btutto + 4,00 zł brutto za pracę w godzinach nocnych + premia 1,50 premia + umowa na pół roku w przypadku awansu na operatora produkcji

b) Wysoki dodatek za pracę w porze nocnej (4,00 zł brutto/godz)
c) Premie w wysokości 1,35 &#8211; 1,50 zł brutto
d) Umowa o pracę tymczasową, podpisywaną co miesiąc lub na pół roku na pół etatu z możliwością dopracowania do całego etatu
e) Praca od zaraz, stabilne zatrudnienie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

a) Pakowanie gotowych paczek z chipsami do kartonów
b) Odbieranie zapakowanych pudelek i układaniu ich na paletach
c) Czyszczenie urządzeń pakujących

JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ:

Aplikacje można składać w skrzynce pocztowej RANDSTAD umieszczonej na dyżurce ochrony firmy FRITO LAY w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Zachodniej 1 lub przesłać na adres mailowy anna.dul@randstad.pl/ lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 695404604

Na aplikacjach prosimy umieścić informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Styczen, 2016  09:34

Identyfikator: 572844

Wyświetleń: 2162