Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca przy przepakowywaniu kosmetyków - Błonie

Błonie

Poszukiwane osoby do pracy przy przepakowywaniu kosmetyków. Miejsce pracy &#8211; Błonie.
Bezpłatny dowóz z miejscowości: Płock, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Warszawa, Sochaczew, Żyrardów, Mszczonów, Radom, Kozienice, Dęblin, Zwoleń.

Zakres obowiązków:
&#8226; skanowanie produktów,
&#8226; kontrola jakości,
&#8226; oklejanie,
&#8226; dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:
&#8226; mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
&#8226; zdolności manualne,
&#8226; dyspozycyjność.

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
&#8226; stawka 12,50 zł brutto/h,
&#8226; zapewniamy bezpłatny dojazd do pracy,
&#8226; praca w godzinach (8-14),(14-22)
&#8226; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem w tytule wiadomości stanowiska z ogłoszenia lub o zgłoszenia telefoniczne pod numerem (+48) 22 460 50 30 .

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Sierpien, 2016  15:23

Identyfikator: 589307

Wyświetleń: 1257