Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Płatny Staż w Dziale Marketingu! Grodzisk Mazowiecki 1600zł/mc!

Grodzisk Mazowiecki

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7047, dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Stażysta w Dziale Marketingu

Wymagania:
 student 4 lub 5 roku studiów (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie);
 dobra znajomości języka angielskiego;
 dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
 kreatywność i zaangażowanie;
 mile widziane: doświadczenie w marketingu

Obowiązki:
 współtworzenie strategii marketingowej dla wybranej grupy produktów;
 realizacja strategii komunikacji marketingowej firmy;
 aktualizacja i pozycjonowanie strony internetowej;
 realizacja marketingowych projektów wsparcia sprzedaży m.in. wprowadzanie nowych produktów na rynek i prowadzenie promocji sprzedażowych;
 wspieranie działu sprzedaży przy organizacji szkoleń i eventów;
 współpraca z partnerami handlowymi w zakresie wspólnych promocji, reklam i uczestnictwa w targach;
 współpraca z agencjami reklamowymi, studiami graficznymi oraz drukarniami;
 koordynacja produkcji materiałów reklamowych, w tym m.in. broszur, folderów, ulotek, katalogów;
 współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi

Oferujemy:
 płatny staż na okres minimum 3 miesięcy
 wynagrodzenie 1600 zł brutto/mc
 możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
 możliwość uczestnictwa w prestiżowych projektach marketingowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV na adres warszawa@jobhouse.pl/ z podaniem w tytule nr. ref. MAR/STAZ/GROD

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Pazdziernik, 2013  11:14

Identyfikator: 481979

Wyświetleń: 4910